silestone

kõige tuntum presskvartsiidi kaubamärk maailmas

Silestone’i võib julgelt nimetada maailma presskivi brändiks number 1. Ehkki Silestone koosneb üle 90% ulatuses looduslikust kvartsist, on tegemist kõrgtehnoloogilise kunstmaterjaliga.

Silestone’i trumbiks on suurepärane kvaliteet: see on tugev, kergelt hooldatav ja praktiliselt määrdumatu materjal. Silestone’i eelisteks on lisaks suur ja mitmekesine värvivalik, ühtlane variatsioonideta värvitoon ning tootjapoolne pidev arendustöö, mis tagab, et materjal vastab alati kaasaja üha rangemaks muutuvatele nõuetele.

Kuigi Silestone loodi algselt eelkõige köökide vajadusi silmas pidades, on see suurepärane lahendus ka vannituppa ja teistesse märgruumidesse.

Erinevalt teistest presskivi kaubamärkidest on Silestone’i tootevalikus lisaks töötasapindadele ka täpselt samast materjalist ja samades värvitoonides köögi- ja vannitoavalamud.

Kvaliteetse lõpptulemuse mõttes on Silestone interjööridesse parim valik, välitingimustesse ta aga pigem ei sobi.

Silestone’ist plaatidele annab tootja 25-aastase garantii.

KIVIKODA OÜ kontoris on alati näha vähemalt 60 eri tooni, 3 eri töötluse, 3 eri paksusega Silestone presskvartsiitplaate.

2023. AASTA KOLLEKTSIOON

INSPIRATSIOONI

Olles Silestone’i tootjatehase kuldklient , suudame oma klientidele pakkuda Eesti turu parimat hinna ja kvaliteedi suhet.
Köögi- ja mööblistuudiotele pakume tasuta näidiseid.