Teenused

konsultatsioonist paigalduseni

KIVIKODA OÜ pakub oma klientidele – köögi- ja vannitoastuudiotele, mööblitootjatele, arhitektuuribüroodele, sisearhitektidele – täisteenust konsultatsioonist paigalduseni.

Teeme objektil kõik vajalikud mõõtmised, tellime materjalid, lõikame need mõõtu, töötleme pinna ja paigaldame. Leiame sobivaimad lahendused nii klassikalistesse kui ka eriprojekti järgi loodavatesse köökidesse, vannitubadesse, fuajeedesse, sanitaarruumidesse, terrassidele, grillimisplatsidele, grillmajakestesse ja mujalegi, kuhu vajatakse erilist, väärikat, kaunist ja kasutajasõbralikku lahendust.

Projekti jooniste põhjal toodetakse meie tehases valmis suured, kogu olemasolevat pinda katvad seina- ja põrandakatteplaadid, samuti sisetrepid, välistrepid, aknalauad, kaminaplaadid, köögi tööpinnad, köögi- ja vannitoavalamud, aga ka sambad, skulptuurid ja suured hauamonumendid. Meil on pikaaegne ja põhjalik kogemus ka fassaaditöödes: fassaadiplaatide mõõtulõikamisest paigaldamiseni.

Meie 1000m²-l laiuv tootmispind on sisustatud spetsiaalselt meie klientide vajaduste järgi tellitud, seadistatud ja kohandatud moodsate masinatega, mis suudavad teostada rohkem eri operatsioone kui tavalised kivitöötlusmasinad. Nii masinate kui ka toormaterjali, tootmistehnoloogiate ja töötajate väljaõppe osas käime alati ajaga kaasas.

Meie Tallinna kesklinna läheduses asuvas laos on võimalik enne lõplikku otsustamist tutvuda kõikide olemas olevate näidistega. Nii looduskivi kui ka presskivi plaadid on ladustatud nii, et neid oleks mugav vaadata, samuti oleme hoolitsenud ruumi hea valgustatuse eest.

Meie sooviks on pakkuda Eesti kiviturul maailma parimaid ja tänapäevasemaid, klientide kõige eksklusiivsemaid unistusi täitvaid lahendusi. Pikaaegne koostöö tarnijatega tagab tippkvaliteedi mõistliku hinnaga.